فرصت های شغلی

با ما مهارت و ارتباطات
خود را بیشتر کنید.

فرصت های کارآموزی

با ما تجربه و ارتباطات خود را
گسترده کنید.

درخواست نمایندگی

با ما فرصت توسعه کسب و
کار خود را خواهید داشت.

گلشهد در یک نگاه

Golshahd at a Glance

قبل از اقدام برای هریک از موارد بالا، لطفا ما را بهتر بشناسید.
ما باقدمتی بیش از ۳۰ سال سابقه، تجربه کاری خود را با فناوری و بینش های جدید مدیریتی ترکیب می کنیم تا به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان غذایی، داروئی، کشاورزی، صنعتی و صنعت دام، طیور و آبزیان در ایران و بیش از ۷ کشور دنیا خدمت کنیم. ما با هم می توانیم فرصت های جدیدی را برای رشد، توسعه و تاثیرگذاری بر آینده کسب و کارمان برای شما ایجاد کنیم.
تطبیق مهارتهای شما در لینکدین با فرصت های شغلی
Linkedin Job Matcher
ما از طریق اطلاعـــاتی که شما در لینکدین در رابطه با مهارت هـــا و تجربیات خود
وارد کرده اید استفاده می کنیم تا نزدیک ترین فرصت شغلی را به شما معرفی کنیم.
قبل از اقدام به درخواست خود ما را بیشتر بشناسید
First Learn About Us
Our Business

کسب و کار ما

ما به عنوان یک شرکت فعال در حوزه صنایع تبدیلی، در مجتمع های پالایشگاهی غلات اعم از شرکت گلشهد و شرکت شهدینه‌آران اقدام به فرآوری و پالایش غلاتی چون ذرت و گندم نموده و محصولاتمان به عنوان مواد اولیه در سایر صنایع از جمله صنعت غذا و دارو، همچون تولید شیرینی و شکلات، آب میوه، لبنیات، داروسازی، آرایشی و بهداشتی تا مصارف صنعتی مثل الکل سازی، کاغذ، کارتن و … مورد مصرف قرار می‌گیرد. در کنار محصولات اصلی نام برده شده، محصولات جانبی نیز تولید می‌گردد که عمدتا به عنوان نهاده‌های دامی مورد مصرف دامداری‌های صنعتی و مجتمع‌های پرورش طیور و آبزیان است.
کسب و کار مجموعه در جغرافیای گسترده‌ای فعالیت نموده و ترکیبی شگفت‌انگیز از تخصص، دانش و خلاقیت بوده و در ارتباط با بسیاری از صنایع می‌باشد.
استراتژی‌های موفقیت به اندازه خود موفقیت مهم هستند. این مجموعه با افتخار و احترام به مسئولیت اجتماعی خود به تجارت کسب و کار ادامه می‌دهد. بیانیه ماموریت، چشم‌انداز، ارزش‌ها و انتظارات رهبری مجموعه برنحوه مقابله با چالش‌های روزمره تاثیر می‌گذارد و الهام‌بخش آن می‌شود تا تاثیری پایدار در صنعت خود، سایر صنایع، اقتصاد ایران عزیز و نهایتا در نسل و محیط زیست آینده خود ایجاد نماید.
ببینید چگونه منابع انسانی ما از سراسر ایران عزیز گرد هم آمده‌اند تا با مهارت، تخصص و دانش خود، ایران و بازار منطقه را به روشی ایمن، مسئولانه و پایدار خودکفا کنند!

Life and Work with US

کار و زندگی با ما

در مجموعه گلشهد، همه چیز بر پایه تعهد به اخلاق، رفتار مسئولانه نسبت به کار و احترام با اصول آغاز خواهد شد. تمام تلاش مجموعه براین اصل استوار است که در عین ایجاد ارزش افزوده، منابع انسانی مجموعه نیز با توجه به میزان تلاش خود از تجربه، تخصص و زندگی بهتر، بهره‌مند شوند. این دو اصل زمانی ارزشمندتر جلوه خواهند داشت که اثری مثبت و ماندگار در نسل‌های آینده و محیط زیست خود داشته باشیم. مجموعه گلشهد به واسطه اخلاق‌مداری، تخصص‌گرایی، کیفیت مرغوب و تعهد به مشتری همیشه در صدر انتخاب مشتریان قرار داشته و مجموعه نیز همواره بر آن است  که با توسعه روابط شخصی و تعیین بالاترین استانداردهای، رضایت‌مندی مشتریان خود را کسب نموده و تعاملات خود با تامین کنندگان، مشتریان و… را در بالاترین و پایدارترین سطح حفظ نماییم.

هنگامی که به مجموعه گلشهد ملحق شوید، متوجه گستردگی، مشاغل و صنایع تخصصی در ارتباط با مجموعه در سراسر کشور خواهید شد. با ما این قدرت را خواهید داشت که که بهترین باشید، به ما بپیوندید تا ارتباط برقرار کنید، تجربه کسب کنید و به اهداف عالی خود برسید تا تعریف معنادارتری از تاثیر خود در جامعه پیدا کنید.

در مجموعه گلشهد، سطح رضایتمندی، خواسته‌ها و انتظارات مشتریان به طور پیوسته اندازه‌گیری شده و در جهت پاسخگو بودن به حسن اعتماد مشتریان و جامعه عمل پوشاندن به انتظارات آنها، تلاش همه جانبه‌ و مستمری در تمام قسمت‌های مرتبط صورت می‌گیرد. شعار گلشهد، “اصل مشتری مداری بی قید و شرط و نامحدود” است.

کار و زندگی در گلشهد

Our Social Responsibility and Philanthropic Actions

مسئولیت های اجتماعی و اقدامات خیرخواهانه ما

مجموعه گلشهد در تلاش است همگام با ایجاد ارزش افزوده اقتصادی، همچون گذشته در راستای انجام نقش و مسئولیت‌های اجتماعی و ادای دین خود به جامعه ایران اسلامی، پررنگ ظاهر شده و فعالیت‌های اجتماعی و نوع دوستانه خود را هر روز گسترش داده تا قدم‌هایی استوار در جهت رشد و تعالی فرهنگی و اجتماعی جامعه در برداشته و در این نقش نیز همچون صنعت مثمر واقع شود.

Our Awards

جوایزما

ما همیشه در تلاش برای بهتر بودن و برتری از نظر بهره وری، تعالی، کیفیت، اخلاق و احترام به محیط زیست هستیم. لذا در صورت کسب رسیدن به اهدافمان و کسب برتری بسیار خوشحال خواهیم شد

 

مجموعه گلشهد مفتخر است که همواره در تلاش مستمر جهت ارتقاء سطح کیفیت، تعالی و پاسداشت روش‌های دوست‌دار محیط زیست بوده و خواهد بود و در جهت احقاق این اهداف و تا کسب رسیدن به بالاترین سطوح ملی و بین المللی مصمم گام برمی‌دارد.

This is US

این مـــــا هستیــم

Opportunities in here

فرصت هایی که ما برای شما فراهم می کنیم

Personal and Careee Development opportunities
فرصت های توسعه فردی و شغلی

در مجموعه گلشهد، به یادگیری تخصص و توسعه فردی خود مشتاق و علاقمند خواهید شد. افزایش انگیزه شما جهت پذیرش مسئولیت‌های بزرگتر و اشتیاق به منظور یادگیری مداوم، کلید موفقیت مشترک ما و شما خواهد بود. گلشهد متعهد به رشد و توسعه تعالی فردی شما از طریق آموزش و ایجاد سازمانی یادگیرنده است. این مجموعه نه تنها متعهد به توسعه خود و ورود به صنایع جدید، تجارت و ارائه خدمات جدید جهت ایجاد ارزش افزوده برای اقتصاد کشور است بلکه درصدد فراهم ساختن بستر و زیرساخت‌های جدید برای یادگیری و پرورش متخصصان است. اینجا شما حمایت خواهید شد تا بیشتر یاد بگیرید. انتخاب با شماست!
فرصت تجربه کردن: توسعه فردی، فراتر از ارتقاء یا حرکت به یک موقعیت جدید است. ما فرصت تجربه کردن، رشد و توسعه را به در اختیار شما قرار می‌دهیم، از واگذاری امور ابتدایی تا فرصت‌های رهبری که به گسترش تجربه و تخصص شما کمک خواهد نمود.
یادگیری مبتنی بر سازمان یادگیرنده: شما این فرصت را در اختیار خواهید داشت تا در محیطی یادگیرنده، مهارت‌های نرم همچون علوم ارتباطی، مدیریت و رهبری تا مهارت‌های فنی و تخصصی شغلتان را بیاموزید. یادگیری مبتنی بر دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی: شما این امکان را خواهید داشت تا با آموزش‌های برنامه‌ریزی شده مبتنی بر شغل و تخصص خود، به صورت کارگاهی، آنلاین و حین کار از خدمات آموزشی شرکت بهره‌مند گردیده، توسعه و پیشرفت بیشتری داشته باشید.
یادگیری مبتنی بر سازمان یادگیرنده: شما این فرصت را در اختیار خواهید داشت تا در محیطی یادگیرنده، مهارت‌های نرم همچون علوم ارتباطی، مدیریت و رهبری تا مهارت‌های فنی و تخصصی شغلتان را بیاموزید. یادگیری مبتنی بر دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی: شما این امکان را خواهید داشت تا با آموزش‌های برنامه‌ریزی شده مبتنی بر شغل و تخصص خود، به صورت کارگاهی، آنلاین و حین کار از خدمات آموزشی شرکت بهره‌مند گردیده، توسعه و پیشرفت بیشتری داشته باشید.

همراهی و همیاری در ادامه تحصیل :قدم بعدی شما در بالا بردن مقطع تحصیلی یا فراگیری مهارت‌ها و رشته‌های مرتبط به تخصص شما چیست؟ در مجموعه گلشهد، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، در صورت علاقه‌مندی و برخورداری از شرایط لازم، امکان استفاده از تسهیلات کمک هزینه تحصیلی برای شما فراهم است.
Work With Our Professional Staff Opportunities
فرصت کار با پرسنل حرفه ای

ما به واسطه برخورداری از بهترین و ارزشمندترین دارائی هایمان که همانا سرمایه های انسانی است در مدیریت و توسعه کسب و کارمان موفقیم. و این سرمایه های ارزشمند و قابل احترام با دارا بودن شایستگی های بالا در بخش های متنوع شرکت از تولید، فنی، کنترل کیفیت تا خرید، فروش، فناوری اطلاعات و منابع انسانی و سایر حوزه ها گسترش یافته اند. و همگی با یک خطز مشی مشترک که همانا توسعه و تعالی است در راستای ارزش ها و اهداف سازمان نقش آفرینی می کنیم مهم نیست نقش شما، زمانی که به تیم ما می پیوندید چیست، مهم این است که شما باافرادی پرشور مواجه می گردید که آماده به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه خود هستند تا بتوانیم نتایج استثنایی در بهبود کیفیت زندگی و توسعه مهارت های خود داشته باشیم. افتخار ما کار کردن با یک رهبر استراتژیک است که خود را متعهد به اصول و ارزش های اخلاقی، اقتصادی و محیط زیست پایدار می داند.

Our Global Reach Opportunities
فرصت دسترسی در سطح ملی و جهانی

ما به واسطه ایده ها، سبدکالایی، خدمات و خریدهایی که داریم با مشتریان تامین کنندگانی که گستره ایران و جهانی در تماس هستیم لذا، به هرکارمندی نفوذ داخلی و جهانی می دهیم و فضای رشد و تعالی را برای ایشان در این پهنه جهانی فراهم می سازیم که نقریبا با آرزوی شغلی هرکسی مطابقت خواهد داشت.
با ما جهانی فکر و عمل کنید …

? What do our staff say about us

پرسنل ما در مورد ما چه می گویند ؟

فعالیت در یک سازمان بزرگ نظیر کارخانه گلشهد، بستری فراهم می کند که با شناسایی و تقویت پتانسیل افراد در جهت توسعه مهارت ها و استعدادهای فردی مسیر رشد سازمان تسهیل گردد. بنده به عنوان مدیر ICT مفتخرم از زمان راه اندازی کارخانه گلشهد با این مجموعه همکاری داشته و با بستری که این سازمان فراهم نموده است ، توانسته ایم با به کار گیری جدیدترین تجهیزات و فناوری های روز ICT گامی در جهت رشد و توسعه این سازمان برداریم.
امین ماه آورپور
با توجه به تعداد محدود پالایشگاه های غلات در کشور، با تجهیزات و ماشین آلات جدید و به روز آشنا شدم و با دوره های آموزشی برگزار شده، به کارگیری مشاوران داخلی و خارجی، بازدید از کارخانجات مشابه و  شرکت در نمایشگاه ها باعث افزایش آگاهی و  سطح دانشم شد.
مسعود رفیعی

شبکه های اجتماعی ما

Our Social Media

مطلع باشید

Stay Informed
برای دریافت آخرین اخبار
در رابطه با فرصت های
شغلی و کارآموزی از طریق
ایمیل، می توانید از طریق
روبه رو ثبت نام کنید.
موفق باشید