logoShahdineh.png-۲۲۲

FA | EN | AR

تعیین هیات مدیره انجـــمن صنفی کارفرمـــایی تولید کنندگان پالایشگاهی فــرآوری غلات

انجمن صنفی گلشهد

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان پالایشگاهی فرآوری غلات

در تاریخ 6 مرداد ماه سال 1401 نشستی با حضور نماینده محترم وزارت کار، تعاون و رفاه و مدیران پالایشگاه های غلات کشور به منظور تعیین اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان پالایشگاهی فرآوری غلات برگزار گردید.

در این نشست پس از ارائه گزارش های عملکرد هیات مدیره و گزارش های مالی، انتخابات هیات مدیره برگزار شد.

پس از رای گیری صورت گرفته  ، آقایان مهدی امینی به عنوان رییس انجمن ، کمال الدین بایرامی به عنوان نایب رییس ، محمد بهرو به عنوان خزانه دار ، سید محمد تقی نقوی و حمیدرضا دلاوری به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و مجتبی جعفر پیشه به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند و این افراد به مدت 3 سال در این منصب فعالیت خواهند داشت.

آخرین اخبار
شرکت در بیست و نهمین نمایشگاه آگروفود در سال 1401
نمایشگاه آگروفود

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان در یکی از مهمترین نمایشگاه های خاورمیانه شرکت کرد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته- ایران آگروفود 2022 از تاریخ 27 لغایت 30 خردادماه 1401 با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های مواد غذایی و صنایع وابسته آن در خاورمیانه است که مورد استقبال شرکت‌ها و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی قرار می‌گیرد. 

پالایشگاه غلات گلشهد نیز به عنوان یکی از 6 پالایشگاه در زمینه غلات در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی اگروفود حضور داشته است.

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان به عنوان یکی از 10 صنعت پیشرو در سال 1401 انتخاب شد

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان به عنوان یکی از 10 صنعت پیشرو در سال 1401 انتخاب شد.

همایش ملی صنایع پیشرو در روز یکشنبه 22 خرداد 1401 لغایت دوشنبه 23 خرداد توسط انجمن مدیران صنایع برگزار گردید و با اعلام 10 مدیر پیشرو کشور به کار خود پایان داد.

بهره‌وری انرژی، استراتژی‏های رقابت‌پذیری، روش‎های نوین تأمین مالی و ثروت انسانی، 4 کلید واژه چالش‎ برانگیز پیش ‎روی بنگاه ‎ها به ویژه بنگاه ‏های فعال در صنایع پیشرفته و دانش ‏بنیان است.

گزارشات مختلف نهاد های مطالعاتی بین ‏المللی نشان می‏دهد این چهار محور کلیدی‏ ترین موانع رشد در بین موانع موجود بر سر راه توسعه صنایع می باشد که تمامی مراحل چرخه‏ ی تولید تا فروش محصول را در بر می‌گیرد.

صنایع در دنیای امروز، فارغ از ضرورت دارا بودن مؤلفه ‏هایی همچون نوآوری، بالابودن سطح فناوری، تحصیل، ارزش افزوده بالا، ضرورت سرمایه‎ گذاری در بخش‎های تحقیق و توسعه، موظف به بالابردن بهره‌وری در محورهای چهارگانه فوق هستند.

مسعود جمالی دبیر کل همایش ملی صنایع پیشرو اظهار کرد : حمایت از صنعت تولید ملی که سال هاست مورد تایید دولت مردان، مسئولین و کارشناسان قرار گرفته در این شرایط سخت اقتصادی اهمیتی دو چندان دارد.

دبیر کل همایش مسیر صنایع پیشرو خاطر نشان کرد: در بیان اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم رویداد تقدیر از مدیران پیشرو در صنایع داخلی در همایش دو روزه صنایع پیشرو را نیز برگزار کنیم که طی آن به مدیران برتر این حوزه که در فعالیت‌های اقتصادی خود همواره رو به جلو حرکت کرده‌اند و دچار ایستایی نشده‌اند، بپردازیم.

علی اکبر نصیری مدیر عامل شرکت صنعتی نقش جهان در این همایش ملی توسط انجمن صنایع به عنوان یکی از 10 مدیر پیشرو صنعت انتخاب و از وی تقدیر شد.

افتتاحیــه پالایشــگاه غلات گلشهـــــد در ســـال 1399
افتتاحیه پالایشگاه گلشهد
افتتاحیه پالایشگاه

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان پالایشگاه فرآوری غلات خود را افتتاح کرد.

پالایشگاه غلات گلشهد به عنوان یکی از 6 پالایشگاه غلات در کشور با ویدیو کنفرانس ریاست جمهوری و همچنین حضور معاون محترم وزارت صمت، مدیران استان و شهرستان  به بهره برداری رسید .

این شرکت با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های روز دنیا و نیروهای انسانی متخصص دانشگاهی با تولید روزانه 400 تن انواع محصولات از جمله گلوکز، نشاسته فوق تصفیه، مالتوز، مالتودکسترین، دکستــروز مایع، انواع روغـن های خوراکی خاص، خوراک دام، طیور و آبزیان بر پایه ذرت شامل گلوتن ، خوراک گلوتن پودری، جوانه ، کنجاله جوانه ذرت و گلوتن مایع فعالیت خود را از سال 1398 مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی در حوزه صنایع آغاز نموده است.

محمدتقی نقوی رئیس هیئت مدیره و بنیان گذار پالایشگاه غلات گلشهد اظهار داشت: شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان (سهامی خاص) با سرمایه گذاری بالغ بر 5000  میلیارد ریال در زمینی به مساحت 183500 متر مربع باعث به کارگماری  بالغ بر 500 نفر نیرو انسانی در کشور و جلوگیری از ورود سالانه حدود 70 هزار تن انواع محصولات استراتژیک به کشور شده است و ضمنا علاوه بر تامین نیازهای داخلی قادر به صادرات محصولات به کشورهای همسایه نیز می باشد.

لازم به ذکر است این شرکت به عنوان یکی از صنایع مادر مفتخر به تامین ماده اولیه جهت صنایع شیرینی، شکلات، تافی، لبنیات، سس سازی، کارخانجات تولید کاغذ، ورق سازی (کارتن سازی)، صنایع تولید الکل صنعتی، صنایع روغن های خوراکی خاص و عمومی، صنایع دارویی و تزریقی (سرم سازی)، دامپروری ها، مرغ داری ها و استخرهای پرورش ماهی، میگو و سایر صنایع مطرح در زمینه استفاده از محصولات استحصال شده از ذرت می باشد.