logoShahdineh.png-۲۲۲

FA | EN | AR

افتتاحیـــــه تصفیه خانه پساب پالایشگاه غلات گلشهــــد در ســـــال 1400

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان فاز اول تصفیه خانه (تصفیه خانه فاضلاب صنعتی) خود را افتتاح کرد.

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان فعال در زمینه پالایشگاه فرآوری غلات، با استعانت از خداوند متعال و پشتوانه نیروی انسانی متخصص و ماهر، با ایجاد تفکر فرآیندگرا، در راستای مسئولیت اجتماعی خود گامی بلند در جهت بهبود عملکرد محیط زیست، ایمنی، بهداشت حرفه ای و سلامت کارکنان برداشته است. بدین منظور اقدام به استقرار سیستم مدیریت HSE در سطح شرکت نموده و خود را ملزم و متعهد به اصول زیر می داند:   

  • تعهد و التزام کلیه کارکنان جهت ایجاد محیطی ایمن و سالم وهم راستا با حفظ محیط زیست
  • تعهد و التزام به شناسایی و کنترل مخاطرات ایمنی و بهداشتی و جنبه های زیست محیطی
  • آموزش هدفمند و کاربردی کارکنان در جهت بهبود مستمر تمامی فرآیندها و فعالیت های شرکت و ار تقاء کار گروهی
  • کاهش و پیشگیری از آلودگی های محیط زیست محیطی و تولید محصولات دوستدار محیط زیست و رعایت الزامات قانونی
  • جلب رضایت ذینفعان در حوزه HSE

آیین افتتاحیه تصفیه خانه مدرن فاضلاب صنعتی تولیدی پالایشگاه غلات گلشهد با حضور مدیران محترم استانداری استان اصفهان و مدیران اداره کل محیط زیست استان همچنین مدیران استان و شهرستان در خرداد ماه سال 1400 افتتاح گردید.

پروژه تصفیه خانه فاضلاب گلشهد با اعتبار بالغ بر 450 میلیارد ریال و ظرفیت 1200 مترمکعب در روز در فضایی به مساحت 11160 متر مربع به بهره برداری رسید. طراحی، نظارت و اجرای این پروژه توسط 5 شرکت مشاور اجرایی تصفیه خانه شامل متخصصین  تصفیه خانه و آب ، عمران ، مکانیک و برق و با استاندارهای پیشرفته ترین تجهزات انجام شده است.

فاز دوم پروژه تصفیه خانه فاضلاب پالایشگاه غلات گلشهد، تصفیه و بازیافت پساب انسانی به ظرفیت 50 مترمکعب می باشد که در سال 1401 به بهره برداری رسید و آب تصفیه شده صرف استفاده فضای سبز می گردد.

در تصفیه خانه پساب خطوط تولید و تصفیه پساب انسانی ، پساب تصفیه شده به روش های هوازی، بی هوازی و لجن فعال با مقدار COD زیر 120 صرف کشاورزی زمین های اطراف می گردد.

اعتقاد پالایشگاه غلات گلشهد بر این است که توسعه صنعت تنها با رعایت مسائل زیست محیطی امکان پذیر است.

آخرین اخبار
تعیین هیات مدیره انجـــمن صنفی کارفرمـــایی تولید کنندگان پالایشگاهی فــرآوری غلات
انجمن صنفی گلشهد

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان پالایشگاهی فرآوری غلات

در تاریخ 6 مرداد ماه سال 1401 نشستی با حضور نماینده محترم وزارت کار، تعاون و رفاه و مدیران پالایشگاه های غلات کشور به منظور تعیین اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان پالایشگاهی فرآوری غلات برگزار گردید.

در این نشست پس از ارائه گزارش های عملکرد هیات مدیره و گزارش های مالی، انتخابات هیات مدیره برگزار شد.

پس از رای گیری صورت گرفته  ، آقایان مهدی امینی به عنوان رییس انجمن ، کمال الدین بایرامی به عنوان نایب رییس ، محمد بهرو به عنوان خزانه دار ، سید محمد تقی نقوی و حمیدرضا دلاوری به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و مجتبی جعفر پیشه به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند و این افراد به مدت 3 سال در این منصب فعالیت خواهند داشت.

شرکت در بیست و نهمین نمایشگاه آگروفود در سال 1401
نمایشگاه آگروفود

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان در یکی از مهمترین نمایشگاه های خاورمیانه شرکت کرد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته- ایران آگروفود 2022 از تاریخ 27 لغایت 30 خردادماه 1401 با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های مواد غذایی و صنایع وابسته آن در خاورمیانه است که مورد استقبال شرکت‌ها و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی قرار می‌گیرد. 

پالایشگاه غلات گلشهد نیز به عنوان یکی از 6 پالایشگاه در زمینه غلات در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی اگروفود حضور داشته است.

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان به عنوان یکی از 10 صنعت پیشرو در سال 1401 انتخاب شد

زمان مطالعه: ۷ دقیقه | تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۷

شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان به عنوان یکی از 10 صنعت پیشرو در سال 1401 انتخاب شد.

همایش ملی صنایع پیشرو در روز یکشنبه 22 خرداد 1401 لغایت دوشنبه 23 خرداد توسط انجمن مدیران صنایع برگزار گردید و با اعلام 10 مدیر پیشرو کشور به کار خود پایان داد.

بهره‌وری انرژی، استراتژی‏های رقابت‌پذیری، روش‎های نوین تأمین مالی و ثروت انسانی، 4 کلید واژه چالش‎ برانگیز پیش ‎روی بنگاه ‎ها به ویژه بنگاه ‏های فعال در صنایع پیشرفته و دانش ‏بنیان است.

گزارشات مختلف نهاد های مطالعاتی بین ‏المللی نشان می‏دهد این چهار محور کلیدی‏ ترین موانع رشد در بین موانع موجود بر سر راه توسعه صنایع می باشد که تمامی مراحل چرخه‏ ی تولید تا فروش محصول را در بر می‌گیرد.

صنایع در دنیای امروز، فارغ از ضرورت دارا بودن مؤلفه ‏هایی همچون نوآوری، بالابودن سطح فناوری، تحصیل، ارزش افزوده بالا، ضرورت سرمایه‎ گذاری در بخش‎های تحقیق و توسعه، موظف به بالابردن بهره‌وری در محورهای چهارگانه فوق هستند.

مسعود جمالی دبیر کل همایش ملی صنایع پیشرو اظهار کرد : حمایت از صنعت تولید ملی که سال هاست مورد تایید دولت مردان، مسئولین و کارشناسان قرار گرفته در این شرایط سخت اقتصادی اهمیتی دو چندان دارد.

دبیر کل همایش مسیر صنایع پیشرو خاطر نشان کرد: در بیان اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم رویداد تقدیر از مدیران پیشرو در صنایع داخلی در همایش دو روزه صنایع پیشرو را نیز برگزار کنیم که طی آن به مدیران برتر این حوزه که در فعالیت‌های اقتصادی خود همواره رو به جلو حرکت کرده‌اند و دچار ایستایی نشده‌اند، بپردازیم.

علی اکبر نصیری مدیر عامل شرکت صنعتی نقش جهان در این همایش ملی توسط انجمن صنایع به عنوان یکی از 10 مدیر پیشرو صنعت انتخاب و از وی تقدیر شد.